Wskazówki o modzie dla dam

Strój jest mocarnym środkiem wyrażania siebie i komunikowania się z innymi ludźmi. W pracy spełniamy cele i zadania firmy, i strój temu służy. Korporacja, w której pracujemy ma prawo wymagać od nas porządnego wyglądu, ale nie powinny to być sztywne oczekiwania. Często wyczekiwania nie są wprost artykułowane.
LaModa
Przeczuwamy, że strój nie odpowiada szefowi, jednak nie wiemy, co konkretnie, ponieważ nie ma jasno określonych reguł. Na szczęście w większości firm te zasady nie są jednakże tak sztywne. W kontaktach z kontrahentami obowiązują kostiumy-mundurki, jednakowoż na pozostałych stanowiskach jest odważnie większa swoboda. W żadnej pracy nie jest mile spostrzegane nadmierne eksponowanie kobiecości- koronki, falbanki, długie, koralowe paznokcie, duże dekolty, goły brzuch, mini spódnica, czy ostry makijaż.
wyróżnienie dla Evy Minge
Wielokrotnie młodym damom trudno odgadnąć, że praca nie jest miejscem na taki strój. A odsłonięte nogi, biust w połączeniu z czerwonym lakierem są symbolami społecznie odczytywanymi jako atrybut seksualności. Trzeba, więc ubierać się porządnie do pełnionych funkcji, a równocześnie odpowiednio się czuć. Latem moda jest nieco bardziej charakterystyczna niż w inny czas. Latem jest niezwykle mnóstwo okazji, żeby zademonstrować siebie z jak najlepszej strony.
styl marynarski
Zacząć należy od samej kwestii wakacji, która przyprawia o zawrót głowy, jeżeli chodzi o kwestię mody. Ubrania latem są w głównej mierze bardziej podwalne, co jest uzasadnione upałem i gorączką, która wymusza takie zachowania. Moda letnia to też idealne stroje kąpielowe, których nie należy pomijać. Takie kostiumy są newralgiczne na dużej rewii mody, jaką jest plaża. Każda kobiety pragnie wyglądać seksownie, wspaniale i jak najkorzystniej, skutkiem tego wybiera różne fasony tych strojów kąpielowych.